SEFTON bunda
Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Komentáre 0
- Na stiahnutie
- SEFTON bundaskladom - dodanie do 2 až 5 dní > 100 KS57,51 €/ KS46,76 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
• pánska nepremokavá zimná bunda s integrovanou kapucňou, priedušná
• reflexné pruhy na ramenách, okolo hrudníka, bokov a rukávov
• 2 veľké predné vrecká
• sťahovanie v páse
• vnútorné pletené manžety
• bunda má certifikát EN ISO 20471: Trieda 3, neplatí pre farby 50 kráľovská modrá a 41 námornícka
| Status: | Bestseller |
|---|---|
| Normy: | EN ISO 13688:2013 |
| EN 342:2017 | 0.303(B)3WP | |
| EN 343:2019 | 31X | |
| EN ISO 20471:2013+A1:2016 | |
| Vrchná časť oblečenia: | 100% polyester, 190 g/m², Povrstvenie: polyurethane |
| Vnútorná podšívka odevu: | 100% polyester, taffeta |
| Vnútorná izolácia odevu: | 100% polyester, 160 g/m² |
| Priemysel: | Stavba |
| Preprava a skladovanie | |
| Vlastnosti: | Prievudušný |
| Vodeodolný | |
| Vetruvzdorný | |
| Počet cyklov: | 25 |
| Vodný stĺpec: | 5000 mm |
| Údržba: | Prať na 40 °C, veľmi jemný prací proces |
| Nebieliť | |
| Nesušiť v bubnovej sušičke | |
| Nežehliť | |
| Chemické čistenie zakázané |
Parametre
StatusBestseller
ZnačkaCERVA
materiál100% polyester, 190 g/m², Povrstvenie: polyurethane
NormyEN ISO 13688:2013, EN 342:2017 | 0.303(B)3WP, EN 343:2019 | 31X, EN ISO 20471:2013+A1:2016
PriemyselStavba, Preprava a skladovanie
ÚdržbaPrať na 40 °C, veľmi jemný prací proces, Nebieliť, Nesušiť v bubnovej sušičke, Nežehliť, Chemické čistenie zakázané
Vodný stĺpec5000 mm
Vnútorná podšívka odevu100% polyester, taffeta
Vnútorná izolácia odevu100% polyester, 160 g/m²
Potrebujete poradiť?

Tovar zaradený v kategóriách
Na stiahnutie





