NEURUM SOFTSHELL bunda
Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Komentáre 0
- Na stiahnutie
- NEURUM SOFTSHELL bundaskladom - dodanie do 2 až 5 dní > 100 KS94,80 €/ KS77,07 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
• softshellová celozapínacia bunda so stojacim golierom, odolná voči vetru a dažďu, 2 bočné vrecká na zips, 1 náprsné vrecko, elastiské lemy rukávov s otvorom na palec, reflexné prvky vo farebnom odstieni. Materiál: vonkajší 100% polyester v kombinácii 96% PES a 4% elastan s fleece lamináciou, vycpávka 100% polyester, podšívka 100% polyester, 280g/m2
| Normy: | EN ISO 13688:2013 |
|---|---|
| EN ISO 13688:2013+A1:2021 | |
| Vrchná časť oblečenia: | 100% polyester, 280 g/m², mechanical-stretch |
| Vnútorná podšívka odevu: | 100% polyester, taffeta |
| Vnútorná izolácia odevu: | 100% polyester |
| Vlastnosti: | Vodeodolný |
| Prievudušný | |
| Paropriepustnosť: | 3000 g/m2/24h |
| Vodný stĺpec: | 3000 mm |
| Údržba: | Prať na 40 °C, jemný prací proces |
| Nebieliť | |
| Nesušiť v bubnovej sušičke | |
| Nežehliť | |
| Chemické čistenie zakázané |
Parametre
ZnačkaCERVA
materiál100% polyester, 280 g/m², mechanical-stretch
NormyEN ISO 13688:2013, EN ISO 13688:2013+A1:2021
ÚdržbaPrať na 40 °C, jemný prací proces, Nebieliť, Nesušiť v bubnovej sušičke, Nežehliť, Chemické čistenie zakázané
Vodný stĺpec3000 mm
Vnútorná podšívka odevu100% polyester, taffeta
Vnútorná izolácia odevu100% polyester
Paropriepustnosť3000 g/m2/24h
Potrebujete poradiť?

Tovar zaradený v kategóriách
Na stiahnutie





