MALTON softshell. bunda HV
Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Komentáre 0
- Na stiahnutie
- MALTON softshell. bunda HVskladom - dodanie do 2 až 5 dní > 100 KS60,39 €/ KS49,10 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
• hi-vis soft shellová bunda s dvoma bočnými vreckami
• náprsné vrecko na zips
• sťahovanie v spodnej časti
| Normy: | EN ISO 13688:2013+A1:2021 |
|---|---|
| EN ISO 20471:2013+A1:2016 | Class: 2 | |
| Vrchná vrstva podšívky odevu: | 100% polyester |
| Vrchná časť oblečenia: | 100% polyester, 310 g/m², Povrstvenie: TPU |
| Vlastnosti: | Prievudušný |
| Vodeodolný | |
| Počet cyklov: | 25 |
| Paropriepustnosť: | 500 g/m2/24h |
| Vodný stĺpec: | 8000 mm |
| Údržba: | Prať na 40 °C, veľmi jemný prací proces |
| Nebieliť | |
| Nesušiť v bubnovej sušičke | |
| Nežehliť | |
| Chemické čistenie zakázané |
Parametre
ZnačkaCERVA
materiál100% polyester, 310 g/m², Povrstvenie: TPU
NormyEN ISO 13688:2013+A1:2021, EN ISO 20471:2013+A1:2016 | Class: 2
ÚdržbaPrať na 40 °C, veľmi jemný prací proces, Nebieliť, Nesušiť v bubnovej sušičke, Nežehliť, Chemické čistenie zakázané
Vodný stĺpec8000 mm
Paropriepustnosť500 g/m2/24h
Potrebujete poradiť?

Tovar zaradený v kategóriách
Na stiahnutie





