KNOXFIELD PROFI HV oboustr.bunda
Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Komentáre 0
- Na stiahnutie
- KNOXFIELD PROFI HV oboustr.bundaskladom - dodanie do 2 až 5 dní > 100 KS138,53 €/ KS112,63 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
• pánská obojstranná zateplená bunda 4 v 1 s odopínacími rukávmi a kapucňou
• hi-vis verzia so segmentovanými reflexnými pruhmi a reflexnými lemovkami
• 2 postrannými vreckami na zips
• 1 náprsné vrecko na zips
• nastaviteľná šírka spodného obvodu pomocou sťahovacej šnúrky
• zips krytý légou
• obrátená verzia v čiernej farbe s kontrastnými reflexnými lemovkami
| Normy: | EN ISO 13688:2013 |
|---|---|
| EN 343:2019 | 11X | |
| EN ISO 20471:2013+A1:2016 | Class: 3 | |
| Vrchná časť oblečenia: | 100% polyester, Povrstvenie: TPU |
| Vnútorná podšívka odevu: | 100% polyester |
| Vnútorná izolácia odevu: | 100% polyester, 140 g/m² |
| Vlastnosti: | Inner jacket with detachable sleeves |
| Vodeodolný | |
| Prievudušný | |
| Obojstranný design | |
| Počet cyklov: | 25 |
| Paropriepustnosť: | 5000 g/m2/24h |
| Vodný stĺpec: | 8000 mm |
| Údržba: | Prať na 40 °C, jemný prací proces |
| Nebieliť | |
| Nesušiť v bubnovej sušičke | |
| Nežehliť | |
| Chemické čistenie zakázané |
Parametre
ZnačkaCERVA
materiál100% polyester, Povrstvenie: TPU
NormyEN ISO 13688:2013, EN 343:2019 | 11X, EN ISO 20471:2013+A1:2016 | Class: 3
ÚdržbaPrať na 40 °C, jemný prací proces, Nebieliť, Nesušiť v bubnovej sušičke, Nežehliť, Chemické čistenie zakázané
Vodný stĺpec8000 mm
Vnútorná podšívka odevu100% polyester
Vnútorná izolácia odevu100% polyester, 140 g/m²
Paropriepustnosť5000 g/m2/24h
Potrebujete poradiť?

Tovar zaradený v kategóriách
Na stiahnutie





