KNOXFIELD HVPS zim.náprs.noh.
Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Komentáre 0
- Na stiahnutie
- KNOXFIELD HVPS zim.náprs.noh.skladom - dodanie do 2 až 5 dní > 100 KS88,42 €/ KS71,89 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
• pánske zateplené HI-VIS pracovné zimné nohavice s trakmi
• obojstranné bočné zapínanie na cvoky
• veľké multifunkčné náprsné vrecko
• 2 bočné vrecká
• rázporok na zips
• možnosť nastavenia obvodu spodných nohavíc
• dvojica tlačených reflexných pruhov
Poznámka 1: Hodnota Icler bola stanovená v komplete s KNOXFIELD HVPS zimnou parkou a KNOXFIELD HVPS zimnou pilot bundou.
Poznámka 2: Trieda 3 podľa normy EN ISO 20471:2013+A1:2016 je v komplete s KNOXFIELD HVPS zimnou parkou alebo KNOXFIELD HVPS zimnou pilot bundou.
| Normy: | EN ISO 13688:2013+A1:2021 |
|---|---|
| EN 342:2017 | 0,336(B)3WP | |
| EN 343:2019 | 31X | |
| EN ISO 20471:2013+A1:2016 | Class: 2 | |
| Vrchná časť oblečenia: | 100% polyester, 200 g/m², Povrstvenie: TPU |
| Vnútorná podšívka odevu: | 100% polyester, 58 g/m², taffeta |
| Vnútorná izolácia odevu: | 100% polyester, 140 g/m² |
| Priemysel: | Stavba |
| Vlastnosti: | Vetruvzdorný |
| Vodeodolný | |
| Počet cyklov: | 25 |
| Štýl: | Relax |
| Údržba: | Prať na 40 °C, jemný prací proces |
| Nebieliť | |
| Nesušiť v bubnovej sušičke | |
| Nežehliť | |
| Chemické čistenie zakázané |
Parametre
ZnačkaCERVA
materiál100% polyester, 200 g/m², Povrstvenie: TPU
NormyEN ISO 13688:2013+A1:2021, EN 342:2017 | 0,336(B)3WP, EN 343:2019 | 31X, EN ISO 20471:2013+A1:2016 | Class: 2
PriemyselStavba
ÚdržbaPrať na 40 °C, jemný prací proces, Nebieliť, Nesušiť v bubnovej sušičke, Nežehliť, Chemické čistenie zakázané
Vnútorná podšívka odevu100% polyester, 58 g/m², taffeta
Vnútorná izolácia odevu100% polyester, 140 g/m²
ŠtýlRelax
Potrebujete poradiť?

Tovar zaradený v kategóriách
Na stiahnutie





