KNOXFIELD HVPS WINT.parka
Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Komentáre 0
- Na stiahnutie
- KNOXFIELD HVPS WINT.parkaskladom - dodanie do 2 až 5 dní > 100 KS98,13 €/ KS79,78 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
• zateplená zimná HI-VIS bunda s odopínateľnou kapucňou
• TPU membrána zaisťuje vodeodolnosť
• predĺžená časť chrbta
• 600D Oxford zosilnená oblasť ramien
• 1 náprsné vrecko na zips
• 2 bočné vrecká
• 2 uzatvárateľné vnútorné vrecká
• potlačené 5 cm reflexné pruhy
• dekoratívne prešitie, vhodné pre výšivky
Poznámka: Hodnota Icler bola stanovená v komplete s nohavicami KNOXFIELD HVPS zimné nohavice s trakmi
| Normy: | EN ISO 13688:2013+A1:2021 |
|---|---|
| EN 342:2017 | 0,337(B)3WP | |
| EN 343:2019 | 31X | |
| EN ISO 20471:2013+A1:2016 | Class: 3 | |
| Vrchná časť oblečenia: | 100% polyester, 200 g/m², mechanical-stretch, Povrstvenie: TPU |
| Vystužený vrchný odev: | 100% polyester, OXFORD |
| Vnútorná podšívka odevu: | 100% polyester, 55 g/m², taffeta |
| Vnútorná izolácia odevu: | 100% polyester, 180 g/m² |
| Priemysel: | Energia a telekomunikácie |
| Stavba | |
| Ťažký priemysel | |
| Vlastnosti: | Vodeodolný |
| Počet cyklov: | 25 |
| Údržba: | Prať na 40 °C, jemný prací proces |
| Nebieliť | |
| Nesušiť v bubnovej sušičke | |
| Nežehliť | |
| Chemické čistenie zakázané |
Parametre
ZnačkaCERVA
materiál100% polyester, 200 g/m², mechanical-stretch, Povrstvenie: TPU
NormyEN ISO 13688:2013+A1:2021, EN 342:2017 | 0,337(B)3WP, EN 343:2019 | 31X, EN ISO 20471:2013+A1:2016 | Class: 3
PriemyselEnergia a telekomunikácie, Stavba, Ťažký priemysel
ÚdržbaPrať na 40 °C, jemný prací proces, Nebieliť, Nesušiť v bubnovej sušičke, Nežehliť, Chemické čistenie zakázané
Vnútorná podšívka odevu100% polyester, 55 g/m², taffeta
Vnútorná izolácia odevu100% polyester, 180 g/m²
Potrebujete poradiť?

Tovar zaradený v kategóriách
Na stiahnutie





