GRANADA HV SOFTSH.bunda
Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Komentáre 0
- Na stiahnutie
- GRANADA HV SOFTSH.bundaskladom - dodanie do 2 až 5 dní > 100 KS60,36 €/ KS49,07 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
• pánska Hi-Vis softshellová bunda s TPU membránou
• zapínanie na zips
• nastaviteľná šírka obvodu rukávov na suchý zips
• reflexné pruhy na ramenách
• rukávoch a spodnej časti o veľkosti 5 cm
• 1 náprsné vrecko a 2 bočné vrecká na zips
| Status: | Na objednávku |
|---|---|
| Normy: | EN ISO 13688:2013 |
| EN ISO 20471:2013+A1:2016 | Class: 2 | |
| Vrchná časť oblečenia: | 94% polyester, 6% elastan, 300 g/m² |
| Vlastnosti: | Vodeodolný |
| Prievudušný | |
| Počet cyklov: | 25 |
| Paropriepustnosť: | 600 g/m2/24h |
| Vodný stĺpec: | 8000 mm |
| Údržba: | Prať na 40 °C, jemný prací proces |
| Nebieliť | |
| Nesušiť v bubnovej sušičke | |
| Nežehliť | |
| Chemické čistenie zakázané |
Parametre
StatusNa objednávku
ZnačkaCERVA
materiál94% polyester, 6% elastan, 300 g/m²
NormyEN ISO 13688:2013+A1:2021, EN ISO 20471:2013+A1:2016 | Class: 2
ÚdržbaPrať na 40 °C, jemný prací proces, Nebieliť, Nesušiť v bubnovej sušičke, Nežehliť, Chemické čistenie zakázané
Vodný stĺpec8000 mm
Paropriepustnosť600 g/m2/24h
Potrebujete poradiť?

Tovar zaradený v kategóriách
Na stiahnutie





