CLOTON HV bunda
Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Komentáre 0
- Na stiahnutie
- CLOTON HV bundaskladom - dodanie do 2 až 5 dní > 100 KS51,61 €/ KS41,96 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
• pánska polstrovaná pilotná bunda s vysokou viditeľnosťou s reflexnými pásikmi
• neodpínacia kapucňa v golieri
• 2 bočné vrecká s príklopkou
• 1 vnútorné vrecko
• elastické lemy rukávov a spodné lemy
• zips zakrytý príklopkou
| Normy: | EN ISO 13688:2013 |
|---|---|
| EN 343:2019 | 31X | |
| EN ISO 20471:2013+A1:2016 | Class: 3 | |
| Vrchná časť oblečenia: | 100% polyester, Povrstvenie: polyurethane |
| Vnútorná podšívka odevu: | 100% polyester, taffeta |
| Vnútorná izolácia odevu: | 100% polyester, 160 g/m² |
| Vlastnosti: | Vodeodolný |
| Počet cyklov: | 25 |
| Vodný stĺpec: | 8000 mm |
| Údržba: | Prať na 40 °C, veľmi jemný prací proces |
| Nebieliť | |
| Nesušiť v bubnovej sušičke | |
| Nežehliť | |
| Chemické čistenie zakázané |
Parametre
ZnačkaCERVA
materiál100% polyester, Povrstvenie: polyurethane
NormyEN ISO 13688:2013, EN 343:2019 | 31X, EN ISO 20471:2013+A1:2016 | Class: 3
ÚdržbaPrať na 40 °C, veľmi jemný prací proces, Nebieliť, Nesušiť v bubnovej sušičke, Nežehliť, Chemické čistenie zakázané
Vodný stĺpec8000 mm
Vnútorná podšívka odevu100% polyester, taffeta
Vnútorná izolácia odevu100% polyester, 160 g/m²
Potrebujete poradiť?

Tovar zaradený v kategóriách
Na stiahnutie





