Bunda CXS BENSON, výstražná, softshell, pánská, žluto-modrá

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Komentáre 0
Bunda CXS BENSON, výstražná, softshell, pánská, žluto-modráskladom - dodanie do 2 až 5 dní 1 ks55,02 €/ ks44,73 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Pánská výstražná softshellová bunda, odolná proti vodě a větru, náprsní kapsa na zip, segmentované reflexní pásky, kontrastní oranžové a reflexní doplňky, vnitřní náprsní kapsa, vnitřní manžety v rukávech, stahování v dolním okraji, TPU membrána, odolnost materiálu proti průniku vody 5 000 mm mimo oblast švů, paropropustnost 3 000 g/m2/24h. Doporučené použití: stavebnictví, silničáři, řidiči, letecká a lodní doprava, logistika, řidiči kamionů, policie.
| Normy: | EN ISO 20471 |
|---|---|
| Gramáž: | 300 g/m2 |
| Pohlavie: | Pánské |
| Kategorie: | Bundy |
| Značka: | CXS |
| Svrchní materiál: | 100 % polyester |
| Podšívka: | 100 % polyester - fleece |
| Voděodolnost: | 5 000 mm |
| Paropropustnost: | 3 000 g/m2/24hod |
| TPU membrána: | ANO |
| Reflexní doplňky: | Ano |
| Výrobca: | CANIS |
Parametre
ZnačkaCXS
materiál100 % polyester
Gramáž300 g/m2
NormyEN ISO 20471
Reflexní doplňkyAno
Podšívka100 % polyester - fleece
Voděodolnost5 000 mm
Paropropustnost3 000 g/m2/24hod
Potrebujete poradiť?

Tovar zaradený v kategóriách







