NEURUM parka
Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Komentáre 0
- Na stiahnutie
- NEURUM parkaskladom - dodanie do 2 až 5 dní > 100 KS175,35 €/ KS142,56 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
• zímná celozapínacia párka so stojacím golierom a odepínateľnou kapucňou
• predĺžená česť chrbta
• odolná voči vetru a dažďu
• 2 bočné vrecká na zips
• 1 náprsné vrecko
• 1 vrecko na ľavom rukáve
• 2 vnútorné náprsné vrecká a 2 multifunkčné vrecká
• nastaviteľné lemy rukávov so suchým zipsom
• sťahovateľný lem kapucne a pásu
| Normy: | EN ISO 13688:2013 |
|---|---|
| EN ISO 13688:2013+A1:2021 | |
| Vrchná časť oblečenia: | 100% polyester, 150 g/m², mechanical-stretch |
| Vnútorná podšívka odevu: | 100% polyester, taffeta |
| Vnútorná izolácia odevu: | 100% polyester |
| Vlastnosti: | Vodeodolný |
| Prievudušný | |
| Vetruvzdorný | |
| Paropriepustnosť: | 3000 g/m2/24h |
| Vodný stĺpec: | 3000 mm |
| Údržba: | Prať na 40 °C, jemný prací proces |
| Nebieliť | |
| Nesušiť v bubnovej sušičke | |
| Nežehliť | |
| Chemické čistenie zakázané |
Parametre
ZnačkaCERVA
materiál100% polyester, 150 g/m², mechanical-stretch
NormyEN ISO 13688:2013, EN ISO 13688:2013+A1:2021
ÚdržbaPrať na 40 °C, jemný prací proces, Nebieliť, Nesušiť v bubnovej sušičke, Nežehliť, Chemické čistenie zakázané
Vodný stĺpec3000 mm
Vnútorná podšívka odevu100% polyester, taffeta
Vnútorná izolácia odevu100% polyester
Paropriepustnosť3000 g/m2/24h
Potrebujete poradiť?

Tovar zaradený v kategóriách
Na stiahnutie





