MAX VIVO FP nohavice
Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Komentáre 0
- Na stiahnutie
- MAX VIVO FP nohaviceskladom - dodanie do 2 až 5 dní > 100 KS38,12 €/ KS30,99 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
• pánske pracovné nohavice s elastickým pásom
• 2 multifunkčné vrecká
• zosilnenie kolien Oxford 600D s možnosťou vloženia kolenných chráničov
• možnosť predĺženia nohavíc
| Status: | Novinka |
|---|---|
| Normy: | EN ISO 13688:2013+A1:2021 |
| Vrchná časť oblečenia: | 65% polyester, 35% bavlna, 250 g/m² |
| Vystužený vrchný odev: | 100% polyester, OXFORD |
| Priemysel: | Stavba |
| Preprava a skladovanie | |
| Strojárstvo | |
| Vlastnosti: | Vrecká pre nákolenníky |
| Predĺžená dĺžka nohavice: | 5 cm |
| Štýl: | Relax |
| Údržba: | Prať na 40 °C, normálny proces prania |
| Nebieliť | |
| Nesušiť v bubnovej sušičke | |
| Žehliť pri maximálnej teplote 100 °C | |
| Chemické čistenie zakázané |
Parametre
StatusNovinka
ZnačkaCERVA
materiál65% polyester, 35% bavlna, 250 g/m²
NormyEN ISO 13688:2013+A1:2021
PriemyselStavba, Preprava a skladovanie, Strojárstvo
ÚdržbaPrať na 40 °C, normálny proces prania, Nebieliť, Nesušiť v bubnovej sušičke, Žehliť pri maximálnej teplote 100 °C, Chemické čistenie zakázané
ŠtýlRelax
Potrebujete poradiť?

Tovar zaradený v kategóriách
Na stiahnutie





