MAX NEO HV LADY nohavice
Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Komentáre 0
- Na stiahnutie
- MAX NEO HV LADY nohaviceskladom - dodanie do 2 až 5 dní > 100 KS29,16 €/ KS23,71 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
• ladies' HI-VIS working pants with an elastic waistband
• 2 side pockets
• 1 thigh pocket
• 2 back pockets with velcro closure
• 2 sewn 7.5 cm wide reflective stripes on each bottom leg
• knee part reinforcement
• adjustable leg length
| Status: | Novinka |
|---|---|
| Normy: | EN ISO 13688:2013+A1:2021 |
| EN ISO 20471:2013+A1:2016 | Class: 2 | |
| vrchný HI-VIS materiál: | 65% polyester, 35% bavlna, 250 g/m² |
| Priemysel: | Stavba |
| Strojárstvo | |
| Počet cyklov: | 25 |
| Predĺžená dĺžka nohavice: | 5 cm |
| Štýl: | Relax |
| Údržba: | Prať na 40 °C, normálny proces prania |
| Nebieliť | |
| Nesušiť v bubnovej sušičke | |
| Žehliť pri maximálnej teplote 100 °C | |
| Chemické čistenie zakázané | |
| Kategórie: | Nohavice |
| HI-VIS pracovné odevy | |
| Pracovné odevy | |
| EN 20471 | |
| MAX | |
| Odevy | |
| Nohavice | |
| Nohavice a overaly | |
| Nohavice | |
| Snížené viditelnosti | |
| EN 20471 | |
| Nepříznivé počasí |
Veľkostné tabuľky
Parametre
StatusNovinka
ZnačkaCERVA
materiál65% polyester, 35% bavlna, 250 g/m²
NormyEN ISO 13688:2013+A1:2021, EN ISO 20471:2013+A1:2016 | Class: 2
PriemyselStavba, Strojárstvo
ÚdržbaPrať na 40 °C, normálny proces prania, Nebieliť, Nesušiť v bubnovej sušičke, Žehliť pri maximálnej teplote 100 °C, Chemické čistenie zakázané
ŠtýlRelax
Potrebujete poradiť?

Tovar zaradený v kategóriách
Na stiahnutie





