KNOXFIELD PROFI HV bunda
Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Komentáre 0
- Na stiahnutie
- KNOXFIELD PROFI HV bundaskladom - dodanie do 2 až 5 dní > 100 KS179,32 €/ KS145,79 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
• pánska vetru a vode odolná hi-vis bunda s odopínacou kapucňou
• zips krytý légou s uchytením na suchý zips
• nastaviteľná šírka spodného obvodu sťahovacou šňúrkou
• nastaviteľná šírka obvodu rukávov na suchý zips
• 2 postranné vrecká na zips
• 1 náprsné vrecko na zips
• 1 vnútorné vrecko na zips
• termoizolačná podšívka
• reflexné lemovka a segmentované reflexné pruhy
• pútka na prichytenie vnútorných voliteľných búnd
| Normy: | EN ISO 13688:2013 |
|---|---|
| EN 343:2019 | 33X | |
| EN ISO 20471:2013+A1:2016 | Class: 3 | |
| Vrchná časť oblečenia: | 100% polyester, Povrstvenie: TPU |
| Vnútorná podšívka odevu: | 100% polyester |
| Priemysel: | Stavba |
| Vlastnosti: | Vodeodolný |
| Prievudušný | |
| Počet cyklov: | 25 |
| Paropriepustnosť: | 5000 g/m2/24h |
| Vodný stĺpec: | 15000 mm |
| Údržba: | Prať na 40 °C, jemný prací proces |
| Nebieliť | |
| Nesušiť v bubnovej sušičke | |
| Nežehliť | |
| Chemické čistenie zakázané |
Parametre
ZnačkaCERVA
materiál100% polyester, Povrstvenie: TPU
NormyEN ISO 13688:2013, EN 343:2019 | 33X, EN ISO 20471:2013+A1:2016 | Class: 3
PriemyselStavba
ÚdržbaPrať na 40 °C, jemný prací proces, Nebieliť, Nesušiť v bubnovej sušičke, Nežehliť, Chemické čistenie zakázané
Vodný stĺpec15000 mm
Vnútorná podšívka odevu100% polyester
Paropriepustnosť5000 g/m2/24h
Potrebujete poradiť?

Tovar zaradený v kategóriách
Na stiahnutie





