KNOXFIELD HVPS softshell bunda
Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Komentáre 0
- Na stiahnutie
- KNOXFIELD HVPS softshell bundaskladom - dodanie do 2 až 5 dní > 100 KS99,64 €/ KS81,01 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
• HI-VIS softshellová bunda s kapucňou
• PU membrána zaisťuje vodeodolnosť a paropriepustnosť
• sedlo v kontrastnej čiernej farbe lemovanej reflexnou paspulkou
• 600D Oxford zosilnená oblasť ramien
• tlačené 5 cm reflexné pruhy
• 2 bočné vrecká, 1 náprsné vrecko
• 2 vnútorné vrecká
• nastaviteľná šírka rukávov a obvodu pása
| Normy: | EN ISO 13688:2013+A1:2021 |
|---|---|
| EN ISO 20471:2013+A1:2016 | Class: 2 | |
| Vrchná časť oblečenia: | 100% polyester, 290 g/m², Povrstvenie: polyurethane |
| Vystužený vrchný odev: | 100% polyester, OXFORD |
| Priemysel: | Preprava a skladovanie |
| Vlastnosti: | Prievudušný |
| Vodeodolný | |
| Počet cyklov: | 25 |
| Paropriepustnosť: | 4000 g/m2/24h |
| Vodný stĺpec: | 8000 mm |
| Údržba: | Prať na 40 °C, jemný prací proces |
| Nebieliť | |
| Nesušiť v bubnovej sušičke | |
| Nežehliť | |
| Chemické čistenie zakázané |
Parametre
ZnačkaCERVA
materiál100% polyester, 290 g/m², Povrstvenie: polyurethane
NormyEN ISO 13688:2013+A1:2021, EN ISO 20471:2013+A1:2016 | Class: 2
PriemyselPreprava a skladovanie
ÚdržbaPrať na 40 °C, jemný prací proces, Nebieliť, Nesušiť v bubnovej sušičke, Nežehliť, Chemické čistenie zakázané
Vodný stĺpec8000 mm
Paropriepustnosť4000 g/m2/24h
Potrebujete poradiť?

Tovar zaradený v kategóriách
Na stiahnutie





