KNOXFIELD HVPS oboustr.vesta
Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Komentáre 0
- Na stiahnutie
- KNOXFIELD HVPS oboustr.vestaskladom - dodanie do 2 až 5 dní > 100 KS91,35 €/ KS74,27 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
• obojstranná pánska zateplená vesta
• jednostranná HI-VIS vrstva s tlačenými 5 cm reflexnými pruhmi
• obojstranne využiteľné bočné vrecká
• 600D Oxford zosilnenie v oblasti ramien
• reflexné paspulky
• elastický náplet v páse
| Status: | Na objednávku |
|---|---|
| Normy: | EN ISO 13688:2013+A1:2021 |
| EN ISO 20471:2013+A1:2016 | Class: 1 | |
| Vrchná časť oblečenia: | 100% polyester, 200 g/m², Povrstvenie: polyurethane |
| Vystužený vrchný odev: | 100% polyester, 260 g/m², OXFORD |
| Vnútorná podšívka odevu: | 100% polyester, 58 g/m², taffeta |
| Vnútorná izolácia odevu: | 100% polyester, 180 g/m² |
| Priemysel: | Stavba |
| Ťažký priemysel | |
| Preprava a skladovanie | |
| Vlastnosti: | Obojstranný design |
| Počet cyklov: | 25 |
| Údržba: | Prať na 40 °C, jemný prací proces |
| Nebieliť | |
| Nesušiť v bubnovej sušičke | |
| Nežehliť | |
| Chemické čistenie zakázané |
Parametre
StatusNa objednávku
ZnačkaCERVA
materiál100% polyester, 200 g/m², Povrstvenie: polyurethane
NormyEN ISO 13688:2013+A1:2021, EN ISO 20471:2013+A1:2016 | Class: 1
PriemyselStavba, Ťažký priemysel, Preprava a skladovanie
ÚdržbaPrať na 40 °C, jemný prací proces, Nebieliť, Nesušiť v bubnovej sušičke, Nežehliť, Chemické čistenie zakázané
Vnútorná podšívka odevu100% polyester, 58 g/m², taffeta
Vnútorná izolácia odevu100% polyester, 180 g/m²
Potrebujete poradiť?

Tovar zaradený v kategóriách
Na stiahnutie





