KNOXFIELD HVPS DW náprs.noh.
Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Komentáre 0
- Na stiahnutie
- KNOXFIELD HVPS DW náprs.noh.skladom - dodanie do 2 až 5 dní > 100 KS82,90 €/ KS67,40 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
• pánske pracovné nohavice s trakmi v kombinácii s HI-VIS spodnou časťou nohavíc
• dvojica tlačených 7,5 cm reflexných pruhov
• elastický pás
• 6 funkčných vreciek
• 600D Oxford zosilnenie v oblasti kolien s možnosťou vkladania kolenných výstuh
• dekoratívne prešitie v kontrastnej HI-VIS farbe
• nastaviteľná dĺžka nohavíc
| Normy: | EN ISO 13688:2013+A1:2021 |
|---|---|
| EN ISO 20471:2013+A1:2016 | Class: 1 | |
| Vrchná časť oblečenia: | 65% polyester, 35% bavlna, 270 g/m² |
| Vystužený vrchný odev: | 100% polyester, OXFORD |
| Priemysel: | Stavba |
| Ťažký priemysel | |
| Počet cyklov: | 25 |
| Predĺžená dĺžka nohavice: | 5 cm |
| Štýl: | Relax |
| Údržba: | Prať na 40 °C, normálny proces prania |
| Nebieliť | |
| Nesušiť v bubnovej sušičke | |
| Nežehliť | |
| Chemické čistenie zakázané |
Parametre
ZnačkaCERVA
materiál65% polyester, 35% bavlna, 270 g/m²
NormyEN ISO 13688:2013+A1:2021, EN ISO 20471:2013+A1:2016 | Class: 1
PriemyselStavba, Ťažký priemysel
ÚdržbaPrať na 40 °C, normálny proces prania, Nebieliť, Nesušiť v bubnovej sušičke, Nežehliť, Chemické čistenie zakázané
ŠtýlRelax
Potrebujete poradiť?

Tovar zaradený v kategóriách
Na stiahnutie





