KNOXFIELD RYO náprs.nohavice
Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Komentáre 0
- Na stiahnutie
- KNOXFIELD RYO náprs.nohaviceskladom - dodanie do 2 až 5 dní > 100 KS64,17 €/ KS52,17 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
• pánske pracovné nohavice s náprsenkou
• elastické traky a pás
• 2 hlboké bočné vrecká
• 1 multifunkčné vrecko na strane nohavíc
• 1 skladané multifunkčné náprsné vrecko na náprsenke
• D krúžok na prichytenie identifikačnej karty
• 2 skladané zadné vrecká s príklopkou
• zosilnená oblasť kolien s možnosťou vloženia kolenných výstuh
• záložka na nohaviciach umožňujúca predĺženie dĺžky až o 5 cm
• zosilnená zadná strana spodnej časti nohavíc
• dekoratívne prešitie a kontrastné prvky v hi-vis farbe
| Status: | Výbeh s náhradou |
|---|---|
| Normy: | EN ISO 13688:2013 |
| EN ISO 13688:2013+A1:2021 | |
| Vrchná časť oblečenia: | 65% polyester, 35% bavlna, 275 g/m² |
| Vystužený vrchný odev: | 100% polyester, OXFORD |
| Priemysel: | Ťažký priemysel |
| Vlastnosti: | Vrecká pre nákolenníky |
| Predĺžená dĺžka nohavice: | 5 cm |
| Štýl: | Relax |
| Údržba: | Prať na 40 °C, normálny proces prania |
| Nebieliť | |
| Sušenie v bubnovej sušičke, nízka teplota | |
| Žehliť pri maximálnej teplote 100 °C | |
| Chemické čistenie zakázané |
Parametre
ZnačkaCERVA
materiál65% polyester, 35% bavlna, 275 g/m²
NormyEN ISO 13688:2013, EN ISO 13688:2013+A1:2021
PriemyselŤažký priemysel
ÚdržbaPrať na 40 °C, normálny proces prania, Nebieliť, Sušenie v bubnovej sušičke, nízka teplota, Žehliť pri maximálnej teplote 100 °C, Chemické čistenie zakázané
ŠtýlRelax
Potrebujete poradiť?

Tovar zaradený v kategóriách
Na stiahnutie





