EMERTON STRETCH kombinéza
Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Komentáre 0
- Na stiahnutie
- EMERTON STRETCH kombinézaskladom - dodanie do 2 až 5 dní > 100 KS76,81 €/ KS62,45 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
• pracovná vysokoodolná elastická kombinéza s elastickým pásom
• multifunkčné vrecká
• 2 náprsné vrecká vrátane jedného na mobilný telefón
• výstuž Oxford 600D v lakťových a kolenných vreckách na vloženie chráničov kolien
• odopínateľné rukávy s pletenými elastickými manžetami
• reflexné segmenty
• predĺžiteľná dĺžka nohavíc
| Status: | Už čoskoro |
|---|---|
| Normy: | EN ISO 13688:2013+A1:2021 |
| Vrchná časť oblečenia: | 65% polyester, 32% bavlna, 3% Spandex, 245 g/m² |
| Vystužený vrchný odev: | OXFORD |
| Priemysel: | Strojárstvo |
| Stavba | |
| Vlastnosti: | Odnímateľné rukávy |
| Predĺžená dĺžka nohavice: | 5 cm |
| Štýl: | Relax |
| Údržba: | Prať na 40 °C, normálny proces prania |
| Nebieliť | |
| Nesušiť v bubnovej sušičke | |
| Nežehliť | |
| Chemické čistenie zakázané |
Veľkostné tabuľky
Parametre
StatusUž čoskoro
ZnačkaCERVA
materiál65% polyester, 32% bavlna, 3% Spandex, 245 g/m²
NormyEN ISO 13688:2013+A1:2021
PriemyselStrojárstvo, Stavba
ÚdržbaPrať na 40 °C, normálny proces prania, Nebieliť, Nesušiť v bubnovej sušičke, Nežehliť, Chemické čistenie zakázané
ŠtýlRelax
Potrebujete poradiť?

Tovar zaradený v kategóriách
Na stiahnutie





