DAYBORO parka
Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Komentáre 0
- Na stiahnutie
- DAYBORO parkaskladom - dodanie do 2 až 5 dní > 100 KS103,70 €/ KS84,31 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
• pánska zimná bunda s odopínacou kapucňou
• predĺžená zadná časť
• 1 hrudné vrecko na zips
• 2 bočné vrecká na zips
• 2 vnútorné vrecká na zips
• zips zakrytý rázporkom so suchým zipsom
• nastaviteľná sťahovacia šnúrka v kapucni a na dolnom okraji
• fleece v golieri a kapucni
• lemy rukávov nastaviteľné na suchý zips
• prístup na vyšívanie v dolnej časti chrbta
• reflexný odtieň vo farebných častiach
| Normy: | EN ISO 13688:2013 |
|---|---|
| EN ISO 13688:2013+A1:2021 | |
| Vrchná časť oblečenia: | 100% polyester, 120 g/m², Povrstvenie: polyurethane |
| Vnútorná podšívka odevu: | 100% polyester, taffeta |
| Vnútorná izolácia odevu: | 100% polyester, 160 g/m² |
| Priemysel: | Strojárstvo |
| Stavba | |
| Vlastnosti: | Vodeodolný |
| Prievudušný | |
| Paropriepustnosť: | 3000 g/m2/24h |
| Vodný stĺpec: | 3000 mm |
| Údržba: | Prať na 40 °C, jemný prací proces |
| Nebieliť | |
| Nesušiť v bubnovej sušičke | |
| Nežehliť | |
| Chemické čistenie zakázané |
Parametre
ZnačkaCERVA
materiál100% polyester, 120 g/m², Povrstvenie: polyurethane
NormyEN ISO 13688:2013, EN ISO 13688:2013+A1:2021
PriemyselStrojárstvo, Stavba
ÚdržbaPrať na 40 °C, jemný prací proces, Nebieliť, Nesušiť v bubnovej sušičke, Nežehliť, Chemické čistenie zakázané
Vodný stĺpec3000 mm
Vnútorná podšívka odevu100% polyester, taffeta
Vnútorná izolácia odevu100% polyester, 160 g/m²
Paropriepustnosť3000 g/m2/24h
Potrebujete poradiť?

Tovar zaradený v kategóriách
Na stiahnutie





