CLOVELLY pilot bunda HV
Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Komentáre 0
- Na stiahnutie
- CLOVELLY pilot bunda HVskladom - dodanie do 2 až 5 dní > 100 KS64,02 €/ KS52,05 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
• výstražná a nepremokavá bunda s vysokou viditeľnosťou podľa normy EN 471
• 3M reflexnými pásikmi
• odopínateľnými rukávmi
• pružným pásom
• prelepenými švami
• s vodeodolnosťou tr. 3 podľa normy EN 343 a paropriepustnosťou triedy 1 podľa normy EN 343
| Status: | Bestseller |
|---|---|
| Normy: | EN ISO 13688:2013 |
| EN 342:2017 | 0,316(B)3WP | |
| EN 343:2019 | 31X | |
| EN ISO 20471:2013+A1:2016 | Class: 3 | |
| Vrchná časť oblečenia: | 100% polyester, 190 g/m², Povrstvenie: polyurethane |
| Vnútorná podšívka odevu: | 100% polyester, taffeta |
| Vnútorná izolácia odevu: | 100% polyester, 160 g/m² |
| Vlastnosti: | Odnímateľné rukávy |
| Prievudušný | |
| Vodeodolný | |
| Vetruvzdorný | |
| Počet cyklov: | 25 |
| Podlepené švy | |
| Údržba: | Prať na 40 °C, veľmi jemný prací proces |
| Nebieliť | |
| Nesušiť v bubnovej sušičke | |
| Nežehliť | |
| Chemické čistenie zakázané |
Parametre
StatusBestseller
ZnačkaCERVA
materiál100% polyester, 190 g/m², Povrstvenie: polyurethane
NormyEN ISO 13688:2013, EN 342:2017 | 0,316(B)3WP, EN 343:2019 | 31X, EN ISO 20471:2013+A1:2016 | Class: 3
ÚdržbaPrať na 40 °C, veľmi jemný prací proces, Nebieliť, Nesušiť v bubnovej sušičke, Nežehliť, Chemické čistenie zakázané
Vnútorná podšívka odevu100% polyester, taffeta
Vnútorná izolácia odevu100% polyester, 160 g/m²
Potrebujete poradiť?

Tovar zaradený v kategóriách
Na stiahnutie





