Nohavice CXS TRENTON, zimný softshell, pánske, čierne
Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Komentáre 0
- Nohavice CXS TRENTON, zimný softshell, pánske, čierneskladom - dodanie do 2 až 5 dní > 100 ks48,24 €/ ks39,22 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Pánské softshellové kalhoty pro volný čas, odepínací šle s nastavitelnou velikostí, flexibilní pas s možností upravení velikosti, 2 přední kapsy na zip, zadní kapsa na zip, větrání na stehně, zip dole na nohavicích, vnitřní protisněžný pás ve spodní části nohavic, reflexní doplňky, TPU membrána. Odolnost materiálu proti průniku vody 5000 mm mimo oblast švů, paropropustnost 5000 g/m2/24h.
Veľkostné tabuľky
| Gramáž: | 310 g/m2 |
|---|---|
| Pohlavie: | Pánské |
| Kategorie: | Kalhoty |
| Sezóna: | Zimní |
| Značka: | CXS |
| Svrchní materiál: | 94 % polyester 6 % elastan |
| Voděodolnost: | 5 000 mm |
| Paropropustnost: | 5 000 g/m2/24hod |
| TPU membrána: | ANO |
| Reflexní doplňky: | Ano |
| OEKO-TEX® STANDARD 100: | Ano |
| Výrobca: | CANIS |
Veľkostné tabuľky
Parametre
ZnačkaCXS
materiál94 % polyester 6 % elastan
Gramáž310 g/m²
Voděodolnost5 000 mm
Paropropustnost5 000 g/m2/24hod
Reflexné prvkyÁno
Potrebujete poradiť?






