Nohavice CXS AKRON, dámske, softshell, čierne
Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Komentáre 0
- Nohavice CXS AKRON, dámske, softshell, čierneskladom - dodanie do 2 až 5 dní > 100 ks41,05 €/ ks33,37 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Dámské softshellové kalhoty pro volný čas, flexibilní pas s možností upravení velikosti, poutka na opasek, 4 přední kapsy, zadní kapsa na zip, větrání na stehně a v zadní kolenní části, reflexní doplňky, TPU membrána. Odolnost materiálu proti průniku vody 5000 mm mimo oblast švů, paropropustnost 5000 g/m2/24h.
Veľkostné tabuľky
| Gramáž: | 235 g/m2 |
|---|---|
| Pohlavie: | Dámské |
| Kategorie: | Kalhoty |
| Značka: | CXS |
| Svrchní materiál: | 94% polyester 6% elastan |
| Voděodolnost: | 5 000 mm |
| Paropropustnost: | 5 000 g/m2/24hod |
| TPU membrána: | ANO |
| Reflexní doplňky: | Ano |
| OEKO-TEX® STANDARD 100: | Ano |
| Výrobca: | CANIS |
Veľkostné tabuľky
Parametre
ZnačkaCXS
materiál94% polyester 6% elastan
Gramáž235 g/m²
Voděodolnost5 000 mm
Paropropustnost5 000 g/m2/24hod
Reflexné prvkyÁno
Potrebujete poradiť?






